DSWN Masters #7

21 april 2024 | 13:00 18:00
De Entertainer, Den Haag

Exclusief voor DSWN leden (Heren 18+)

In 2024 organiseren wij namens DSWN de DSWN Masters 2024, een serie van zeven toernooien, waarbij de nummers 1 en 2 zich plaatsen voor de finaledag, verder houden we een ranking bij, ook de beste 18 spelers van de ranking plaatsen zich voor de finaledag.

De winnaar en runner-up van de finaledag plaatsen zich voor de NDB Masters 2024. Tevens zijn er drie tickets voor de Benelux Trophy van de ADC Europe. (hoe deze verdeeld worden maken we op een later moment bekend)

Deze toernooi serie is EXCLUSIEF VOOR DSWN LEDEN, het betreft hier een heren editie. Voor de dames komen er twee aparte kwalificatie toernooien. 

LET OP: Inschrijven voor deze toernooien kan alleen via onderstaand formulier
Tevens even aanmelden in de locatie, dit kan tot 12.45 uur, inschrijfgeld betalen gebeurt ook op de locatie zelf,
graag gepast.

We spelen direct knock-out zonder verliezersronde. 

De toernooien zijn exclusief voor DSWN leden, houders van een PDC Tourkaart maken geen aanspraak op de NDB Masters ticket of de ADC Benelux Trophy ticket. 

LET OP: Je bent zelf verantwoordelijk voor je inschrijving, controleer goed of je op de toernooien waarvoor je hebt ingeschreven ook zichtbaar bent op de lijst, als je naar de locatie komt en je staat niet op de lijst, dan kunnen wij ter plaatsen hier niks meer aan veranderen. 

Inschrijfgeld €10,- (€5,- dagprijzen en €5 voor de finaledag), let op betaal contant! digitaal is niet mogelijk.

DSWN Masters 7 zit helemaal vol, wil je op de reservelijst stuur dan even een berichtje naar Mark Honsbeek Tel. 06 – 23706237 vermeld hier even in je voornaam, achternaam en dat je wilt inschrijven voor DSWN Masters 7.

Deelnemerslijst
1. Tom van den Hoogen
2. Finn Nielsen
3. Chris Biever
4. Wesley van Holsteijn
5. Jeffrey v/d Meer
6. Wesley Mol
7. Vinay Ramnath
8. Elvis van Blitterswijk
9. Tony Wigbers
10. Marco de Kreij
11. Jordy Jozee
12. Raoul Meijer
13. Anton Wattez
14. Lorenzo Pronk
15. Ryan de Vreede
16. Carlos Vrije
17. Marvin van Velzen
18. Danny de Jager
19. Michael de Gelder
20. Arnold Janssen (benaderen)
21.
22. Max Timmers
23. Joshua Adriaanse (benaderen)
24. Martin Verhoeve
25. Jordy van der Sluis
26. Vincent v/d Meer
27. Rinaldo Koegler
28. Mike Vonk
29. Jeffrey Roos (benaderen)
30. Wesley van Ravesteijn (benaderen)
31. Ricky de Vos (benaderen)
32. Elvis van Blitterswijk

RESERVELIJST 
1. Ronald van den Berg
2. Rene van den Berg
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Back to top button