DSWN Masters #6

31 maart 2024 | 13:00 18:00
De Goudenregenbar, Den Haag

Exclusief voor DSWN leden (Heren 18+)

In 2024 organiseren wij namens DSWN de DSWN Masters 2024, een serie van zeven toernooien, waarbij de nummers 1 en 2 zich plaatsen voor de finaledag, verder houden we een ranking bij, ook de beste 18 spelers van de ranking plaatsen zich voor de finaledag.

De winnaar en runner-up van de finaledag plaatsen zich voor de NDB Masters 2024. Tevens zijn er drie tickets voor de Benelux Trophy van de ADC Europe. (hoe deze verdeeld worden maken we op een later moment bekend)

Deze toernooi serie is EXCLUSIEF VOOR DSWN LEDEN, het betreft hier een heren editie. Voor de dames komen er twee aparte kwalificatie toernooien. 

LET OP: Inschrijven voor deze toernooien kan alleen via onderstaand formulier
Tevens even aanmelden in de locatie, dit kan tot 12.45 uur, inschrijfgeld betalen gebeurt ook op de locatie zelf,
graag gepast.

We spelen direct knock-out zonder verliezersronde. 

De toernooien zijn exclusief voor DSWN leden, houders van een PDC Tourkaart maken geen aanspraak op de NDB Masters ticket of de ADC Benelux Trophy ticket. 

LET OP: Je bent zelf verantwoordelijk voor je inschrijving, controleer goed of je op de toernooien waarvoor je hebt ingeschreven ook zichtbaar bent op de lijst, als je naar de locatie komt en je staat niet op de lijst, dan kunnen wij ter plaatsen hier niks meer aan veranderen. 

Inschrijfgeld €10,- (€5,- dagprijzen en €5 voor de finaledag), let op betaal contant! digitaal is niet mogelijk.

DSWN Masters 6 zit helemaal vol, wil je op de reservelijst stuur dan even een berichtje naar Mark Honsbeek Tel. 06 – 23706237 vermeld hier even in je voornaam, achternaam en dat je wilt inschrijven voor DSWN Masters 6.

Deelnemerslijst
1. Tom van den Hoogen
2. Finn Nielsen
3. Chris Biever
4. Anton Wattez
5. Jeffrey v/d Meer
6.Marvin van Velzen
7. Bradly Roes
8. Vinay Ramnath
9. Tony Wigbers
10. Raoul Meijer
11.Wesley Mol
12. Lorenzo Pronk
13. Ryan de Vreede
14. Remco Klaasse
15. Carlos Vrije
16.Joshua Adriaanse
17. Danny de Jager
18. Michael de Gelder
19. Arnold Janssen (benaderen)
20. Mike Vonk (benaderen)
21. Max Timmers
22. Rinaldo Koegler (benaderen)
23. Martin Verhoeve
24. Jordy van der Sluis
25. Vincent v/d Meer
26. Elvis van Blitterswijk
27. Jeffrey Roos (benaderen)
28. Thomas Mahieu (benaderen)
29. Robbie van Zuidam (benaderen)
30. Wesley van Ravesteijn (benaderen)
31. Patrick Dekker (benaderen)
32. Ricky de Vos (benaderen)

RESERVELIJST 
1. Ronald van den Berg
2. Rene van den Berg
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Back to top button